SANAL TURUN KATKILARI

Haydi Biraz İnceleyelim

Aynı hizmeti sunan diğer işletmelerden daha fazla öne çıkmanızı sağlayan nedir? İşletmenizin 360 Sanal Turu, sahip olmayan bir rakibe karşı potansiyel konuklara ekstra çekicilik katıyor. Hizmetimiz işletmenize katmadeğer sağlar.

İnovasyon

Rekabetçi bir pazarda, herhangi bir işletmenin yenilik yapması gerekir. Potansiyel müşterilerinize işletmenizin içine bir göz atmak için yalnızca hareketsiz görüntüler kullanmak pazarlama potansiyelinizi gerçekten sınırlar. Sahibnden.com, Google ve daha birçok platformda fark yaratın.

Müşteri Katılımı

Daha fazlasını keşfetmelerine, orada olmanın ne anlama geldiğini hissetmelerine ve gerçek yerinizi ziyaret etmelerine izin vererek ve 360 ​​° Sanal Tur aracılığıyla duygusal olarak onları meşgul ederek, potansiyel müşterilerinizin markanızla dikkatini çekmeye başlamışsınızdır.

Gelişim

Rakamlar yalan söylemez. Ziyaretçilerin sayısında% 20 artış, rezervasyon sayısında% 30 artış, Google Arama'dan tıklama oranında% 50 artış - bunlar, şirketlerin Google Street View ile yaşadıkları sonuçlardan sadece birkaçı.

  • Animated Figure
  • Animated Figure
  • Animated Figure
  • Animated Figure
  • Animated Figure
NEDEN SANAL GEZİ?

Katmadeğeri önemlidir.

  • İletişim: Dünyanın her yerinde ve her zaman kitlenizle sanal olarak bağlantı kurun.
  • Globalleşin: Potansiyel misafirlerinizin çevrimiçi ortamda çevrimiçi dolaşmasına izin verin.
  • Etkileyin: Airbnb'de güzel tatil evinizi göstermenin harika bir yolu.
  • Hız: Hızlı ve kolay tarama oturumlarının keyfini çıkarın. Özellikle emlak portföyünüz varsa.
İŞ AKIŞI

Çalışma sürecimiz

360° Sanal Tur aslında son teknoloji ve fantastik bir tanıtım filmine dönüşebilir. En az bütçeye göre temel iş akışı şöyledir:

1

Fizibilite & Ön sunum

2

Konsept

3

Çekim & Pos prodüksiyon

4

Paylaşım linkiniz hazır!

Dünyada Sanal Gezinti

Sanal Turlar etki yaratıyor

Teknoloji hızla gelişiyor ve iş yapma şeklimizi değiştiriyor. Sanal Turlar ilerleme kaydederek daha uygun fiyatlı ve daha yaratıcı hale gelmekte, işinizi daha erişilebilir ve görünür hale getirmektedir.

ÖDEME PLANI

Gizli masraf yok!

360 Sanal Tur Fiyatları (veya tanıtım videonuz) konut veya villa için standart paketler şeklinde seçebilirsiniz. Matterport sistem ve ücreti yıllık yapılandırılmaktadır, lütfen bize danışınız. Otel, Okul, Hastahane, Otogaleri, Festival alanı, Gemi platformu gibi sektörlerde fizibilite yapılır. Size özel konulardaki fiyatlar öncesinde söylendiği gibi kalır.