Hizmetler

Sanal Tur

Google Güvenilir Sertifikamızla sanal tur çekimlerinizi yapıyor, 3 günde teslim ediyoruz. Google, Sahibinden ve istediğiniz platformda yayınlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya pazarlaması, markanızı daha geniş bir kitleye yaymak için sosyal ağlardan yararlanan bir dijital pazarlama biçimidir. Sosyal ağ siteleriniz ana açılış sayfalarınızla sorunsuz bir şekilde entegre edilmelidir, bunların hepsi aynı markayı taşımalıdır.

Havadan Çekim

Drone video ihtiyaçlarınız için bizi seçmenizin ana avantajlarından biri, çok çeşitli diğer video prodüksiyon ve pazarlama hizmetleri sunmamızdır. İşinizi büyütmek için neye ihtiyacınız varsa, sizinle birlikte çalışabiliriz.

Tanıtım Filmi

Video içeriği üretmek, film yapımına eşdeğerdir ve üç farklı aşamadadır. Üretim öncesi senaryo yazımı, lojistik ve yönetici sorumlulukları gibi planlama görevlerini içerir.

Projenin tam anlamıyla dönmesi için verimli bir şekilde planlama yapmak gerekir.

Hazırlık aşaması, işletmeniz için yüksek kaliteli sunumlar oluşturmak için önemlidir. Tüketicilerinizi en iyi şekilde hedefleyecek orijinal bir konseptimiz olduğunda, onayınızı karşılayana kadar senaryo yazma ve film şeridi oluşturma sürecine başlarız. Her adımda, vizyonunuza ulaşmak için çalışırız.