Tanıtım Filmi

Tanıtım videolarına neden ihtiyacınız olsun?

Video içeriği, metin ve görüntülerin toplamından % 1200 daha fazla paylaşım oluşturur.

  • Bir ürünü görüntüleme: Birçok ürünün geleneksel fotoğrafçılıkla gösterilmesi zordur. Emlak, rekreasyon siteleri ve daha fazlasını yakalamak için genellikle bir dron videosu gereklidir.
  • Sosyal medya: Sosyal medya pazarlamanız, videoların yanı sıra diğer medya türlerini de içine katarak güçlenir. İstatistiksel olarak, videolar Facebook'ta daha fazla paylaşım alır. Sosyal medya yayınlarınızla eşleştirmek için profesyonel olarak çekilen bir videoya sahip olmak, potansiyel müşterilerle olan etkileşimi artırır. Video üretimini dijital pazarlamanıza entegre etmek, işletmenizi bir üst seviyeye taşıyabilir.
1

Ürün videosu

2

Televizyon reklamı

3

Sosyal medyada tanıtım

4

Website videoları

Tüketicilerinizi en iyi şekilde hedefleyecek bir konsept oluşturup senaryo yazma ve film şeridi oluşturma sürecine başlarız

  • Televizyon reklamları: Daha geniş bir demografiye ulaşmak istiyorsanız, işletmenizin reklamını yapmak için etkili televizyon reklamları oluşturabiliriz. Reklamlarınızın doğru demografiye ulaşmasını sağlamak için medya satın almayı da ele alıyoruz.
  • Web sitesi videoları: Web site nizi bir bütün olarak ele alıp faydalı videolar entegre ederiz. Birlikte çalışmak için birden fazla şirket aramanıza gerek olmadığından bu, hayatınızı kolaylaştırır.

Özgür Özkaplan, Özkaplan Medya tanıtım videoları