Yat ve tekne 360 sanal tur ve fiyatı

Yat ve Tekne Sanal Turu

Yat ve tekne sanal turu çekimleri özellikle Avrupa’da yaygınlaşmaya başladı. Ticari yat kiralayanlar müşterilerine, kendileri dünyanın neresinde olursa olsunlar yatlarını gezdirebiliyorlar. Böylece potansiyel müşterilerde hayranlık faktörü ve akılda kalıcılıklarını artırmış oluyorlar.

Ülkemizde hem ticari yat veya tekne kiralayanlar hem de sahibinden.com da satmak isteyenler için 3 boyutlu sanal turlar popüler olmaya başlayacak.

1

Mobil uyumlu

2

Tam ekran sahne modu.

3

VR gözlüklerle uyumlu

4

Sahneler arası etkileşim butonları

Google ve Sahibinden.com da daha görünür olun

Müşteriler sizi çevrimiçi aradığında orada olursunuz. Sahibinden, Google Arama, Facebook, İnstagram, Airbnb ve Google Haritalar! Müşterilerin nerede olduklarınına ve hangi cihazı kullandıklarına bakılmaksızın sizi kolayca bulabilmeleri için işletmeniz hakkında doğru bilgileri vermenize yardımcı olacağız.

Google’ın Sokak Görünümü teknolojisine dayalı 360 derecelik sanal ve etkileşimli bir turla Google platformlarındaki varlığınızı artırın. Google Street View Trusted sertifikası ve deneyimimizle Sokak Görünümü gücünü bir araya getiriyoruz. Müşterilerinizin işletmenizi telefonlarından veya bilgisayarlarından deneyimlemelerini sağlıyoruz.